Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Dahle: twój ekspert w precyzyjnym cięciu
Nasze wieloletnie doświadczenie w produkcji profesjonalnych urządzeń do cięcia skutkuje doborem najwyższej jakości materiałów i odpowiednich technologii do produkcji przyborów do cięcia.
Nożyczki, nożyki, skalpele, linijki do cięcia i o wiele więcej. Szeroki wybór przyrządów Dahle: perfekcja w każdym cięciu!
Nożyczki biurowe do papieru Dahle Color 54508 8"/ 21cm pomarańczowe
| Nazwa produktu | 54508 |
| Typ | Nożyczki biurowe do papieru |
| Rozmiar w calach | 8 " |
| Rozmiar w | 210 mm |
| Ostrze nożyczek | spiczasty |
| Wykonanie | Dla osób praworęcznych |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-3 dni robocze
Nożyczki biurowe do papieru Dahle Color 54508 8"/ 21cm różowe
| Nazwa produktu | 54508 |
| Typ | Nożyczki biurowe do papieru |
| Rozmiar w calach | 8 " |
| Rozmiar w | 210 mm |
| Ostrze nożyczek | spiczasty |
| Wykonanie | Dla osób praworęcznych |
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-3 dni robocze
Nożyczki biurowe tytanowe Dahle 54307 7"/18cm
Nożyczki z wysokiej jakości hartowanej stali szlachetnej, nierdzewnej z powłoką tytanową
Rozmiar nożyczek 18cm
Uchwyty z wbudowaną miękką w dotyku gumą dla komfortowego cięcia
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-3 dni robocze
Nożyczki biurowe tytanowe Dahle 54308 8"/20,4cm
| Nazwa produktu | 54308 |
| Typ | PROFESSIONAL nożyczki domowe |
| Rozmiar w calach | 8 " |
| Rozmiar w | 204 mm |
| Wykonanie | Dla osób praworęcznych |
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 1-3 dni robocze
Nożyczki DAHLE uniwersalne, domowe 21cm, ostrze z wysokiej jakości hartowanej stali nierdzewnej
| kolor uchwytu | odcienie czarnego |
| materiał ostrza | stal nierdzewna |
| materiał uchwytu | tworzywo sztuczne |
| profilowane | Tak |
| rozmiar nożyczek | 21 cm |
| uniwersalne (prawo/lewo) | Tak |
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1-5 dni roboczych
Nożyczki tytanowe Leitz WOW, 205 mm Czerwony
Wysokiej jakości niemiecka stal nierdzewna o wyjątkowej odporności
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1-3 dni robocze
Nożyczki tytanowe Leitz, 205 mm Czerwony
Dostępność: Na zamówienie - towar ściągamy z magazynu dostawcy
NÓŻ PRO-CUTTER DUŻY DAHLE, NIEBIESKI ,SAMOBLOKUJĄCY OSTRZE 18mm
Atrakcyjnie zaprojektowany nożyk do precyzyjnych kształtów i gładkich krawędzi
Samoblokujące się ostrze
Bezpieczna metalowa prowadnica nożyka
Ostrze: 18 mm
Materiał: metal/tworzywo sztuczne
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 1-5 dni roboczych
PROFESJONALNE NOŻYCZKI UNIWERSALNE Dahle Professional 50038 8"/21cm
PROFESJONALNE NOŻYCZKI UNIWERSALNE Dahle Professional 50038 8"
Długość 21cm
Materiał ostrza: wysokiej jakości stal nierdzewna
Precyzyjnie oszlifowane ostrza nożyczek do perfekcyjnego cięcia
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-3 dni robocze
