Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Gilotyna do papieru ręczna - IDEAL 3006 - OPUS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gilotyna ręczna - IDEAL 3006
| Zastosowanie gilotyny | biurowa |
|---|---|
| Marka | IDEAL |
| Długość linii cięcia | 300 mm |
| Maksymalna grubość cięcia | 5,5 mm |
| Minimalna resztka | 45 mm |
| Głębokość stołu | 300 mm |
| Rodzaj pracy noża | ręczny |
Parametry techniczne:
| Zastosowanie gilotyny | biurowa |
|---|---|
| Marka | IDEAL |
| Długość linii cięcia | 300 mm |
| Maksymalna grubość cięcia | 5,5 mm |
| Minimalna resztka | 45 mm |
| Głębokość stołu | 300 mm |
| Rodzaj pracy noża | ręczny |
| Waga netto | 5,2 kg |
| Waga brutto | 5,7 kg |
| Wysokość | 190 mm |
| Szerokość | 500 mm |
| Głębokość | 240 mm |
| Gwarancja na urządzenie | 2 lata |
| Dodatkowe zalety | ostrze wykonane z wysokogatunkowej niemieckiej stali |
SPECJALNE WARUNKI HANDLOWE DLA WSZYSTKICH JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH
