Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Bindownica OPUS MB 300 el-office
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bindownica kanałowa - OPUS MB 300 el-office
Nowoczesne ręczno-elektryczne urządzenie systemu METALBIND, które umożliwia bindowanie i debindowanie dokumentów do 300 kartek* papieru.
Kanał przytrzymywany jest przez specjalne szczęki uruchamiane za pomocą dźwigni, natomiast sam proces bindowania realizowany jest za pośrednictwem silnika elektrycznego. Bindowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków umieszczonych z boku obudowy.
Siła bindowania wyświetlana i regulowana jest poprzez wyświetlacz LED.
Bardzo solidna konstrukcja w metalowej obudowie.
Rekomendowane jako urządzenie do biura.
Urządzenie może również pracować w systemie C-BIND, konieczne jest jednak zastosowanie odpowiednich wkładek, które stanowią wyposażenie dodatkowe.
*próby przeprowadzono na papierze 80 g/m2
Parametry techniczne:
| maksymalny format oprawy: | A3 po krótkim boku |
|---|---|
| Maksymalna ilość oprawianych kartek*: | 300 |
| rodzaj pracy: | ręczno-elektryczny |
| Metalowa obudowa: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 21 kg |
| • waga brutto: | 23 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 270 mm |
| • szerokość: | 465 mm |
| • głębokość: | 320 mm |

