Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Bindownica OPUS do grzbietu plastikowego - OPUS Junior Max
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bindownica do grzbietu plastikowego - OPUS Junior Max
Bindownica biurowa o małych gabarytach. Posiada profesjonalny, lekko działający mechanizm rozciągania grzbietów oraz ergonomiczną metalową dźwignię do dziurkowania. Jest urządzeniem niezawodnym i prostym w obsłudze.
Parametry techniczne:
| Maksymalny format: | A4 |
|---|---|
| Rodzaj oprawianego grzbietu: | plastikowy |
| Oprawianie: | |
| Maksymalna ilość oprawianych kartek* dla: | |
| Grzbiet plastikowy: | 510 (grzbiet 51 mm) |
| Dziurkowanie: | |
| Rodzaj grzbietu: | plastikowy |
| Maksymalna ilość dziurkowanych kartek*: | 12 |
| Pozostałe parametry: | |
| Rodzaj pracy: | ręczny |
| Metalowa obudowa: | Nie |
| Ogranicznik formatu: | Tak |
| Pomiar grubości grzbietu: | Nie |
| Regulacja marginesu: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 3,2 kg |
| • waga brutto: | 3,6 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 140 mm |
| • szerokość: | 350 mm |
| • głębokość: | 238 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Nie |
Dane techniczne
| typ oprawy | grzbiety plastikowe |
| typ bindownicy | ręczna |

