Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Bindownica kanałowa - OPUS Atlas 190
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bindownica kanałowa - OPUS Atlas 190
Nowoczesne urządzenie systemu METALBIND, które umożliwia bindowanie i de-bindowanie dokumentów o grubości do 190 kartek.
Bardzo solidna konstrukcja w metalowej obudowie.
Rekomendowane jako urządzenie do biura.
Uwaga!! Bindownica może również pracować w systemie C-BIND, konieczne jest jednak zastosowanie odpowiednich wkładek, które stanowią wyposażenie dodatkowe.
Parametry techniczne:
| Maksymalny format oprawy: | A3 po krótkim boku |
|---|---|
| Maksymalna ilość oprawianych kartek*: | 190 |
| Rodzaj pracy: | ręczny |
| Metalowa obudowa: | Tak |
| Waga: | |
| • waga netto: | 16 kg |
| • waga brutto: | 18 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 180 mm |
| • szerokość: | 435 mm |
| • głębokość: | 320 mm |
| *próby wykonano na papierze: | 80 g/m² |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

