Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Fellowes Podnóżek FOOT ROCKER - podstawa pod stopy 8023901 # 5 lat gwarancji
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Podnóżek FOOT ROCKER Smart Suites™ Fellowes
Podnóżek Smart Suites™ Foot Rocker to dynamiczne i ergonomiczne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o aktywnym komforcie pracy siedzącej. Kołysząca konstrukcja wspiera naturalny ruch stóp, pomagając poprawić krążenie i zmniejszyć zmęczenie nóg:
- ergonomiczny – wspiera prawidłowe, zdrowe i stabilne ułożenie stóp oraz nóg, pomagając utrzymać bardziej komfortową pozycję siedzącą
- dynamiczny – płynny kąt nachylenia umożliwia swobodne, rytmiczne i naturalne ruchy kołyszące, które skutecznie wspierają krążenie krwi i redukują zmęczenie nóg
- relaksujący – specjalnie zaprojektowana, ergonomiczna i wypukła powierzchnia pozwala na delikatny, przyjemny masaż stóp, zwiększając komfort podczas długotrwałej pracy
- regulowany – dwie wysokości (65 mm lub 95 mm) umożliwiają wygodne dopasowanie ustawienia podnóżka do wzrostu użytkownika oraz wysokości stanowiska pracy
- stabilny – unikalnie zaprojektowany, antypoślizgowy bieżnik na płozach zapobiega przesuwaniu się podnóżka nawet podczas intensywnego i częstego kołysania
- komfortowy – pomaga zmniejszyć napięcie mięśni, ograniczyć uczucie sztywności nóg i zwiększyć ogólną wygodę pracy przy biurku
- certyfikowana – przetestowana przez FIRA International Ltd. pod kątem ergonomii zgodnie z normą EN ISO 9241-5 (wymagania europejskich przepisów BHP)
Produkt objęty 5-letnią (ograniczoną) gwarancją producenta – idealne uzupełnienie stanowiska pracy w biurze oraz home office.
Specyfikacja techniczna
| Kolor | czarny |
|---|---|
| Reg. wysokości | 2 pozycje |
| Zakres reg. wys. | 65 / 95 mm |
| Reg. kąta nachylenia | do 30° |
| Kołysanie stóp | ✔ |
| Tekstura platformy | ✔ |
| Materiał | plastik |
| Il. w op. zbiorczym | 2 szt. |
| Wymiary | 490 × 300 × 135 mm |
| Waga | 1,32 kg |
| Gwarancja | 5 lat |

Oferujemy pełną gamę profesjonalnych produktów ergonomicznych do wszystkich obszarów zastosowań.
SPECJALNE WARUNKI HANDLOWE DLA WSZYSTKICH JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH
