Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Gilotyna DAHLE 561 A4 Profesjonalna gilotyna z automatyczną osłoną ostrza
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Nazwa produktu | 561 |
| Długość cięcia | 360 mm |
| DIN | A4 |
| Wysokość cięcia | 3.5 mm |
| Wydajność cięcia arkuszy A4 80 g/m² | 35 kartek |
| Wymiary zewnętrzne blatu | 440 mm x 265 mm |
| Waga netto | 6.1 kg |
* Podana wydajność gilotyny liczona w liczbie kartek dotyczy papieru o gramaturze 80 g/m2 i zależy od właściwości, gatunku i jakości papieru. Wszystkie dane opierają się na założeniu 10 kartek = 1 mm wysokości cięcia i mogą być jedynie ogólną pomocą przy wyborze gilotyny.
Opis
| Komfortowa gilotyna do profesjonalnych zastosowań | |
| Solidny metalowy stół z zaokrąglonymi rogami i gumowymi antypoślizgowymi nogami zapewnia stabilność | |
| Praktyczne wpuszczane uchwyty dla bezpiecznego i wygodnego przenoszenia | |
| Praktyczne linie formatu z podziałką mm wzdłuż linii cięcia na blacie ułatwiają ułożenie ciętego materiału | |
| Uchwyt o ergonomicznym kształcie zapewnia lekkie cięcie | |
| Oszlifowane, montowane na śrubie ostrze górne dla precyzyjnego cięcia | |
| Oszlifowane, montowane na śruby ostrze dolne dla precyzji cięcia | |
| Wysokiej jakości ostrza ze stali z Solingen nadają się do wielokrotnego ostrzenia i gwarantują długotrwałą jakość cięcia | |
| Solidny metalowy uchwyt ostrza dla zapewnienia optymalnej stabilności ostrza, mocowanie na śruby | |
| Automatyczny docisk dla wygody | |
| Dwie listwy ze skalą w mm do precyzyjnego cięcia 90° | |
| Regulowany ogranicznik tylny do szybkiego dopasowania formatu - może być mocowany na obu listwach | |
| Ostrza mogą być ostrzone | |
| 2 listwy ze skalą |
5 lat gwarancji na produkt (z wyjątkiem części ulegających zużyciu). 2 lata gwarancji na sprawność działania przy prawidłowej obsłudze
| Cięty materiał | model 597 |
| celuloid | tak |
| Drewno balsa | tak |
| Drewno fornirowane | tak |
| Filc | tak |
| Flanela | tak |
| Folia miedziana | tak |
| Folia na etykiety | tak |
| Folia z tworzywa | tak |
| Folie aluminiowe | tak |
| Folie PCV | tak |
| Folie samoprzylepne | tak |
| Guma piankowa | tak |
| Jedwab sztuczny do maks 1,5mm | tak |
| Jelita | tak |
| Karton lekki | tak |
| Klisza fotograficzna | tak |
| Korek | tak |
| Laminat papierowy kl.II | tak |
| Latex | tak |
| Łyko kokosowe | tak |
| Materiał butylowy | tak |
| Materiał lniany | tak |
| Neopren | tak |
| Nylon | tak |
| Obwody drukowane | tak |
| Papier | tak |
| Papier swiatłoczuły | tak |
| Papier na etykiety | tak |
Dane techniczne
| format cięcia | format A4 |
