Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Gilotyna Dahle 597 A3 Gilotyna do użytku komercyjnego z dźwigniowym dociskiem i ostrzem do różnych materiałów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Nazwa produktu | 597 |
| Długość cięcia | 550 mm |
| DIN | A3 |
| Wysokość cięcia | 3.5 mm |
| Wymiary zewnętrzne blatu | 600 mm x 365 mm |
| Waga netto | 14.7 kg |
Opis
| Wysokiej jakości gilotyna do zastosowań przemysłowych | |
| Solidny metalowy stół z gumowymi antypoślizgowymi nogami zapewnia stabilność | |
| Praktyczne linie formatu na blacie ułatwiają ułożenie ciętego materiału | |
| Solidny uchwyt z ochroną dłoni zapewnia bezpieczeństwo w trakcie cięcia | |
| Oszlifowane, montowane na śrubie ostrze górne dla precyzyjnego cięcia | |
| Oszlifowane, montowane na śruby ostrze dolne dla precyzji cięcia | |
| Wysokiej jakości ostrza ze stali z Solingen nadają się do wielokrotnego ostrzenia i gwarantują długotrwałą jakość cięcia | |
| Solidny metalowy uchwyt ostrza dla zapewnienia optymalnej stabilności ostrza, mocowanie na śruby | |
| Noże do materiałów mogą być używane do cięcia wielu różnych materiałów i mają inny szlif niż noże do papieru. Podana wysokość cięcia materiałów nie może być wykorzystana w przypadku wszystkich materiałów nadających się do cięcia. Zwłaszcza w przypadku cięcia papieru należy bezwzględnie unikać wykorzystywania całej podanej wysokości cięcia. Tutaj zalecane jest stosowanie gilotyny z nożem do papieru. | |
| Docisk dźwigniowy zapewnia stabilizację ciętego materiału | |
| Dwie listwy ze skalą w mm do precyzyjnego cięcia 90° | |
| Regulowany metalowy ogranicznik tylny na śrubkę do szybkiego dopasowania formatu - może być mocowany na obu listwach | |
| Wyciągany ogranicznik do 210 mm - do cięcia równych pasków | |
| DAHLE 597 z ostrzem do różnych materiałów o wszechstronnym zastosowaniu | |
| Nóż do różnych materiałów | |
| Ostrza mogą być ostrzone | |
| Docisk może być ręcznie uruchomiony albo dezaktywowany | |
| 2 listwy ze skalą |
5 lat gwarancji na produkt (z wyjątkiem części ulegających zużyciu). 2 lata gwarancji na sprawność działania przy prawidłowej obsłudze
Ostrze specjalistyczne do cięcia różnych materiałów:
| Cięty materiał | model 597 |
| Arkusze akrylowe | tak |
| Blacha biała maks. 1,25mm | tak |
| celuloid | tak |
| Cyna maks. 1,5 mm | tak |
| Cynk 1,5 mm | tak |
| Drewno balsa | tak |
| Drewno fornirowane | tak |
| Drewno miękkie | tak |
| Fibra | tak |
| Filc | tak |
| Flanela | tak |
| Folia miedziana | tak |
| Folia na etykiety | tak |
| Folia z tworzywa | tak |
| Folie aluminiowe | tak |
| Folie PCV | tak |
| Folie samoprzylepne | tak |
| Guma piankowa | tak |
| Jedwab sztuczny do maks 1,5mm | tak |
| Kabel (elektryczny) | tak |
| Karton ciężki | tak |
| Karton lekki | tak |
| Klisza fotograficzna | tak |
| Korek | tak |
| Laminat papierowy kl.II | tak |
| Laminat tkaninowy do maks.2,0mm | tak |
| Latex | tak |
| Łyko kokosowe | tak |
| Materiał butylowy | tak |
| Materiał lniany | tak |
| Materiał plastikowy, metalizowany | tak |
| Miedź, stop miedzi maks. 1mm | tak |
| Mosiadz do maks. ok 0,8mm | tak |
| Neopren | tak |
| Nylon | tak |
| Obwody drukowane | tak |
| Offsetowe płyty drukowane | tak |
| Papa dachowa | tak |
| Papier | tak |
| Papier swiatłoczuły | tak |
| Papier na etykiety | tak |
