Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Gilotyna Dahle 599 A2 do użytku komercyjnego z dźwigniowym dociskiem i ostrzem do różnych materiałów
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
GILOTYNA DAHLE 599, DŁUGOŚĆ CIĘCIA 700mm, WYSOKOŚĆ CIĘCIA 3,5mm - format A2
Kod produktu: 00599-21442 DA
Najwyższej jakości gilotyna do komercyjnego użytku.
Stabilny, metalowy blat z antypoślizgową gumową podstawą.
Docisk dźwigniowy z opcją płynnej regulacji siły nacisku.
Posiada opatentowaną obrotową osłonę ostrza, ogranicznik tylny i przedni (do cięcia wąskich pasków) wysuwany do 210 mm oraz dwie nakładki kątowe.
Wymienne ostrza górne i dolne ze stali Solingen.
Możliwość zablokowania gilotyny przed nieupoważnionymi użytkownikami.
Docisk ciętego materiału: dźwigniowy z regulacją siły docisku.
Dedykowana do cięcia trudnych materiałów np.: skór, tworzyw sztucznych, cienkich blach alu, mosiądz, stal do 0,8 mm.
Wymiary zewnętrzne blatu: 750x550 mm.
Dane techniczne
| Nazwa produktu | 599 |
| Długość cięcia | 700 mm |
| Wysokość cięcia | 3.5 mm |
| Wymiary zewnętrzne blatu | 750 mm x 550 mm |
| Waga netto | 23.3 kg |
| automatyczny docisk | Nie |
| certyfikaty | Tak |
| dodatkowe zabezpieczenia | Tak |
| format | A2 |
| gwarancja | producenta 5 lat |
| ilość ciętych kartek 80g | 35 |
| materiał ostrza | stal nierdzewna |
| materiał podstawowy | metal |
| osłona ostrza | Tak |
5 lat gwarancji na produkt (z wyjątkiem części ulegających zużyciu). 2 lata gwarancji na sprawność działania przy prawidłowej obsłudze
Ostrze specjalistyczne do cięcia różnych materiałów:
| Cięty materiał | model 597 |
| Arkusze akrylowe | tak |
| Guma piankowa | tak |
| Jedwab sztuczny do maks 1,5mm | tak |
| Kabel (elektryczny) | tak |
| Karton ciężki | tak |
| Karton lekki | tak |
| Klisza fotograficzna | tak |
| Korek | tak |
| Laminat papierowy kl.II | tak |
| Laminat tkaninowy do maks.2,0mm | tak |
| Latex | tak |
| Łyko kokosowe | tak |
| Materiał butylowy | tak |
| Materiał lniany | tak |
| Materiał plastikowy, metalizowany | tak |
| Miedź, stop miedzi maks. 1mm | tak |
| Mosiadz do maks. ok 0,8mm | tak |
| Neopren | tak |
| Nylon | tak |
| Obwody drukowane | tak |
| Offsetowe płyty drukowane | tak |
| Papa dachowa | tak |
| Papier | tak |
| Papier swiatłoczuły | tak |
| Papier na etykiety | tak |
