Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Gilotyna OPUS Eurocut A3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Obcinarka nożycowa - OPUS euroCUT A3
Prosta w obsłudze obcinarka biurowa do formatu A3.
Posiada szablony i podziałkę milimetrową, ułatwiające cięcie papieru.
Ruchomy ogranicznik formatu umożliwia dokładne przygotowanie dokumentów do cięcia.
Plastikowa osłona noża z ręcznym dociskiem zapewnia bezpieczeństwo pracy.
Parametry techniczne:
| Długość linii cięcia: | 430 mm |
|---|---|
| Maksymalna ilość obcinanych kartek*: | 8 |
| Rodzaj obcinarki: | nożycowa |
| Osłona bezpieczeństwa: | Tak |
| Ogranicznik formatu: | Tak |
| Wymiar stołu roboczego (S x G): | 430 x 630 mm |
| Skala pomiarowa: | mm, cal |
| Pozostałe parametry: | |
| Waga: | |
| • waga netto: | 2 kg |
| • waga brutto: | 2,3 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 400 mm |
| • szerokość: | 630 mm |
| • głębokość: | 400 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |
| *próby wykonano na papierze: | 70 g/m² |
SPECJALNE WARUNKI HANDLOWE DLA WSZYSTKICH JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH
Dane techniczne
| format cięcia | format A3 |

