Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Grzbiety drutowe - O.WIRE 3:1 - 6,4mm A4 - 100 sztuk - NIEBIESKI - OPUS
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Grzbiety drutowe - O.WIRE 3:1 - 6,4mm A4 - 100 sztuk - NIEBIESKI - OPUS
Grzbiety drutowe typu 3:1"
Dostępne kolory: biały, czarny , czerwony, niebieski i srebrny.
Parametry techniczne
| Kolor | niebieski |
|---|---|
| Marka | OPUS |
| Rodzaj bindowania | bindowanie plastik/drut |
| Dziurkowanie: rodzaj grzbietu | drutowy 3:1" (trzy oczka na cal) |
| Rozmiar grzbietu drutowego | 6,4 mm (40 kartek*) |
| * próby wykonano na papierze | 80 g/m² |
| Dostępne kolory | biały, czarny, czerwony, niebieski, srebrny |
| Pakowane w paczkach po | 100 sztuk |
