Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka Dahle 106 paski 5,8mm P-2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Nazwa produktu | 106 |
| Szerokość otworu | 260 mm |
| Wydajność w arkuszach A4 80 g/m²* | 22 kartek |
| Cięcie w mm | 5,8 mm |
| Stopnie ochrony | P-2/O-2/T-2/E-2 |
| Płyty CD/DVD | tak |
| Karty | tak |
| Spinacze biurowe | tak |
| Wielkość pojemnika na ścinki | 60 l |
| db (A) przy pracy jałowej | 47 dB(A) |
| Zużycie prądu | 650 W |
| Waga netto | 43 kg |
| Prędkość | 4 m/min |
* Maksymalna liczba niszczonych jednorazowo kartek w następujących warunkach: nowe lub świeżo naoliwione cylindry tnące, zimny silnik, zasilanie napięciem znamionowym o częstotliwości znamionowej (230 V/50 Hz; 120 V/60 Hz). Odstępstwa mogą doprowadzić do zmniejszonej wydajności wyrażonej w liczbie kartek i głośniejszej pracy. Kartki są pobierane przez niszczarkę na środku i wzdłuż pod kątem 90°. Wydajność może się również zmieniać w zależności od właściwości papieru i sposobu jego podawania.
Wygodny otwór wrzutowy i funkcja rewers dla ręcznej kontroli
Wygodna automatyczna funkcja rewers oczyszcza otwór wlotowy gdy załaduje się za dużo papieru
Automatyczne zatrzymanie procesu cięcia i sygnał optyczny na panelu obsługi w przypadku zapełnienia pojemnika na ścinki
Silnik wyłącza się automatycznie kiedy worek na ścinki jest pełny albo kiedy drzwi zostają otwarte
Oddzielny otwór i pojemnik na płyty CD dla niezawodnego i przyjaznego dla środowiska niszczenia
Z automatycznym wyłączeniem urządzenia po 30 minutach nieużywania.
Mocny silnik dla dużej wydajności i dłuższego funkcjonowania
Czytelny, przyjazny dla użytkownika panel kontrolny z podświetlanymi symbolami i sygnałami akustycznymi
Elektroniczna funkcja start-stop kontrolowana przez zintegrowany czujnik świetlny.
Najwyższej jakości solidne stalowe cylindry tnące o gwarantowanej długowieczności
Ekstremalnie cicha, sprzyja zachowaniu komfortu pracy
Szeroko otwierane drzwi ułatwiają opróżnianie pojemnika
Wygodne kółka obrotowe zapewniają 5 cm przestrzeń do czyszczenia i zwiększają mobilność a 2 hamulce stabilnie utrzymują niszczarkę w miejscu
Oddzielny główny wyłącznik do całkowitego odcięcia od prądu niszczarki
Praktyczna wtyczka zasilania może być wypięta z niszczarki
Zespołowa niszczarka do dokumentów do profesjonalnego zastosowania
W zestawie pojemnik kartonowy na ścinki wielokrotnego użytku
Wymiary (wys. x szer. x gł.): 865 x 545 x 435 mm
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | paski |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-2 |
| Rozmiar cięcia w mm | 5,8 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 22 |
| Niszczenie płyt CD / DVD | TAK |
| Pojemność kosza | 60L |
| Cykl pracy w min. | ciągły |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 47 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 864x545x435mm |
| Gwarancja na całość urządzenia | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 35 lat |
