Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka Dahle 506 ścinki 2x15mm P-5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka Dahle 506 ścinki 2x15mm P-5
Dane techniczne
| Nazwa produktu | DAHLE 506 |
| Waga netto | 44 kg |
| Szerokość otworu | 260 mm |
| Wydajność (80g/qm)* | 11 - 13 kartek |
| Wielkość ścinek (w mm) | 2 x 15 mm |
| Stopnie ochrony | P-5/F-2/T-5/E-4 |
| Karty | tak |
| Pojemność kosza na ścinki (w litrach) | 60 l |
| Poziom hałasu na biegu jałowym (db) | 46 dB(A) |
| Moc urządzenia | 650 W |
| Zasilanie | 230 V |
| Prędkość (m/min) | 4.4 m/min |
| Spinacze biurowe | tak |
| Czas pracy | 10min |
* Maksymalna liczba niszczonych jednorazowo kartek w następujących warunkach: nowe lub świeżo naoliwione cylindry tnące, zimny silnik, zasilanie napięciem znamionowym o częstotliwości znamionowej (230 V/50 Hz; 120 V/60 Hz). Odstępstwa mogą doprowadzić do zmniejszonej wydajności wyrażonej w liczbie kartek i głośniejszej pracy. Kartki są pobierane przez niszczarkę na środku i wzdłuż pod kątem 90°. Wydajność może się również zmieniać w zależności od właściwości papieru i sposobu jego podawania.
Opis
| Zespołowa niszczarka do dokumentów do profesjonalnego zastosowania | |
| Innowacyjne cylindry tnące MHP® (Matrix High Performance): najwyższej jakości cylindry tnące ze stalowego kompozytu o zagwarantowanej trwałości | |
| Opatentowany proces produkcyjny sprzyja zachowaniu zasobów naturalnych dzięki efektywniejszemu zużyciu materiałów w porównaniu do konwencjonalnego procesu produkcji cylindrów tnących | |
| Większa wydajność dzięki cylindrom tnącym MHP | |
| Czytelny, przyjazny dla użytkownika panel kontrolny z podświetlanymi symbolami i sygnałami akustycznymi | |
| Elektroniczna funkcja start-stop kontrolowana przez zintegrowany czujnik świetlny. | |
| Wygodna automatyczna funkcja rewers oczyszcza otwór wlotowy gdy załaduje się za dużo papieru | |
| Wygodny otwór wrzutowy i funkcja rewers dla ręcznej kontroli | |
| Silnik wyłącza się automatycznie kiedy worek na ścinki jest pełny albo kiedy drzwi zostają otwarte | |
| Z automatycznym wyłączeniem urządzenia po 30 minutach nieużywania. | |
| Mocny silnik dla dużej wydajności i dłuższego funkcjonowania | |
| Ekstremalnie cicha, sprzyja zachowaniu komfortu pracy | |
| Szeroko otwierane drzwi ułatwiają opróżnianie pojemnika | |
| Wygodne kółka obrotowe dla większej mobilności | |
| Oddzielny główny wyłącznik do całkowitego odcięcia od prądu niszczarki | |
| Praktyczna wtyczka zasilania może być wypięta z niszczarki | |
| Zawiera 10 mocnych worków na ścinki do wielokrotnego użytku (artykuł nr 20707) | |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.): 865 x 545 x 435 mm |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-5 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2x15 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 13 |
| Niszczenie płyt CD / DVD | NIE |
| Pojemność kosza | 60 |
| Cykl pracy w min. | 10 |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 46 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 865 x 545 x 435 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 35 lat |
