Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka Dahle 614 Air Clean Tec TOP SECRET – całkowicie bezpieczne niszczenie (wielkość ścinków P-6 zgodnie z DIN 66399)
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NISZCZARKA DAHLE CLEAN TEC 614 AIR - ścinki 0,8 x 12 mm P-6
Profesjonalna niszczarka dokumentów z ręcznym podajnikiem papieru, poziom bezpieczeństwa P-6
- Wysuwany pojemnik na ścinki. Intuicyjny, komfortowy panel sterowania
- Automatyczne wyłączenie po 30 minutach bezczynności
- Natychmiastowa dostępność i bezpieczne użytkowanie dzięki zintegrowanej komórce z funkcją start/stop
- Wygodna funkcja przejścia i powrotu sterowania ręcznego
- Automatyczne wyłączenie urządzenia w momencie pełnego kosza lub otwartych drzwi
- Optyczny wskaźnik napełnienia kosza. Bardzo cicha praca urządzenia
- Zintegrowany zbiornik oleju do automatycznego i regularnego olejowania cylindrów tnących
- Wyposażona w unikalny system filtrów CleanTEC® eliminujący mikropyłki powstające podczas niszczenia papieru.
Niszczy jednorazowo 9 kartek (80g) na ścinki 0,8 x 12 mm P-6
Kosz o pojemności 140 litrów
Stopień bezpieczeństwa DIN 66399: P-6/F-3/T-6
Gwarancja: producenta 2 lata na całość urządzenia / 5 lat na cylindry tnące
Dane techniczne
| głośność | 49 dB |
| gwarancja | producenta 2 lata/ 5 lat na cylindry tnące |
| ilość ciętych kartek 80g | 9 |
| kolor | odcienie szarego |
| materiał | drewno |
| moc | 900 W |
| niszczenie kart plastikowych | Tak |
| niszczenie płyt | Nie |
| niszczenie spinaczy i zszywek | Nie |
| pojemność kosza | 140 l |
| prędkość w m/min | 4,5 |
| stopień tajności | P-6/F-3/T-6 |
| wymiar ścinki | 0,8 x 12 mm |
| wymiary urządzenia wys. x szer. x gł. | 890 x 734 x 511 m m |
| szerokość otworu wlotowego | 310 mm m m |
* Maksymalna liczba niszczonych jednorazowo kartek w następujących warunkach: nowe lub świeżo naoliwione cylindry tnące, zimny silnik, zasilanie napięciem znamionowym o częstotliwości znamionowej (230 V/50 Hz; 120 V/60 Hz). Odstępstwa mogą doprowadzić do zmniejszonej wydajności wyrażonej w liczbie kartek i głośniejszej pracy. Kartki są pobierane przez niszczarkę na środku i wzdłuż pod kątem 90°. Wydajność może się również zmieniać w zależności od właściwości papieru i sposobu jego podawania.
UWAGA:
Regularne oliwienie głowic tnących zapewnia maksymalną trwałość, lepszą pracę, wysoką wydajność niszczarek dokumentów oraz ich dłuższą żywotność.
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Duże biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-6 |
| Rozmiar cięcia w mm | 0,8 x 12mm |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 9 |
| Niszczenie płyt CD / DVD | NIE |
| Pojemność kosza | 140 |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | NIE |
| Cięcie małych spinaczy | NIE |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 49 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 890x734x511mm |
| Gwarancja na całość urządzenia | 2 |
| Gwarancja na noże tnące | 5 |
