Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka EBA 1126 S paski 4mm P2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka przybiurkowa - EBA 1126 S / 4 mm
Innowacyjna i kompaktowa niszczarka przybiurkowa z przyciskiem EASY-Touch o intuicyjnej obsłudze.
Praktyczny uchwyt zintegrowany z niszczarką pozwala na wygodne zdjęcie głowicy tnącej urządzenia, gdy kosz na ścinki jest zapełniony.
Niszczarka posiada fotokomórkę oraz wielofunkcyjny podświetlany przycisk trybu pracy.
| Szczelina podawcza: | |
|---|---|
| • dla papieru: | 220 mm |
| System cięcia: | paskowy |
| Szerokość ścinka: | 4 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek: | 11 (80 g/m²) |
| Pojemność kosza na ścinki: | 20 litrów |
| Poziom bezpieczeństwa (Nowa norma ISO/IEC 21964): | |
| • kategoria P : | P-2 |
| • kategoria Tx: | Tx-2 |
| • kategoria Ex: | Ex-2 |
| Pozostałe parametry: | |
| • niszczy karty kredytowe: | Nie |
| • niszczy płyty CD: | Nie |
| • odporna na zszywki biurowe: | Tak |
| • odporna na spinacze biurowe: | Tak |
| • automatyczny podajnik papieru: | Nie |
| • automatyczny START/STOP: | Tak |
| • zabezpieczenie przed przegrzaniem: | podwójne |
| • automatyczne wyłączenie: | Tak |
| • zerowy pobór prądu (po przerwie w pracy): | Tak |
| • kółka: | Nie |
| • rewers : | ręczny |
| Dodatkowe cechy niszczarki: | fotokomórka, EASY SWITCH - wielofunkcyjny podświetlany przełącznik trybu pracy, Safety Flap - kontrolowana elektronicznie pokrywa bezpieczeństwa, Jednoelementowe hartowane stalowe noże tnące |
| Waga: | |
| • waga netto: | 6,5 kg |
| • waga brutto: | 7,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 428 mm |
| • szerokość: | 345 mm |
| • głębokość: | 213 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na noże tnące: | dożywotnia |
| • gwarancja na urządzenie: | 5 lat |
| • serwis 72h: | Tak |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | paski |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-2 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4 mm |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 11 (80 g/m²) |
| Niszczenie płyt CD / DVD | NIE |
| Pojemność kosza | 20L |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | NIE |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 428x345x213 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 2 lata |
