Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka EBA 1128 C ścinki 3x25mm P4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka przybiurkowa - EBA 1128 C / 3 x 25 mm
Innowacyjna i kompaktowa niszczarka przybiurkowa z wielofunkcyjnym, podświetlanym przyciskiem EASY-Touch oraz wysuwanym koszem na ścinki.
| Szczelina podawcza: | |
|---|---|
| • dla papieru: | 220 mm |
| System cięcia: | paskowo-odcinkowy (cross cut) |
| Szerokość ścinka: | 3 x 25 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek: | 6 (80 g/m²) |
| Pojemność kosza na ścinki: | 20 litrów |
| Poziom bezpieczeństwa (Nowa norma ISO/IEC 21964): | |
| • kategoria P : | P-4 |
| • kategoria F: | F-1 |
| Pozostałe parametry: | |
| • niszczy karty kredytowe: | Nie |
| • niszczy płyty CD: | Nie |
| • odporna na zszywki biurowe: | Tak |
| • odporna na spinacze biurowe: | Tak |
| • automatyczny podajnik papieru: | Nie |
| • automatyczny START/STOP: | Tak |
| • zabezpieczenie przed przegrzaniem: | podwójne |
| • automatyczne wyłączenie: | Tak |
| • zerowy pobór prądu (po przerwie w pracy): | Tak |
| • kółka: | Nie |
| • rewers : | automatyczny |
| Waga: | |
| • waga netto: | 11,5 kg |
| • waga brutto: | 12,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 516 mm |
| • szerokość: | 345 mm |
| • głębokość: | 213 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na noże tnące: | dożywotnia |
| • gwarancja na urządzenie: | 5 lat |
| • serwis 72h: | Tak |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-4 |
| Rozmiar cięcia w mm | 3x25 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 6-7 |
| Niszczenie płyt CD / DVD | TAK |
| Pojemność kosza | 20L |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | NIE |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 516x345x213 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | Dożywotnia |
