Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka EBA 1624 S paski 4mm P2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka przybiurkowa - EBA 1624 S / 4 mm
Wygodna i mocna przybiurkowa niszczarka dokumentów z funkcją SSC (z ang. Smart Shred Control – inteligentna kontrola niszczenia) pozwalająca na niszczenie dokumentów bez zacięcia papieru.
| Szczelina podawcza: | |
|---|---|
| • dla papieru: | 240 mm |
| System cięcia: | paskowy |
| Szerokość ścinka: | 4 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek: | 18 (80 g/m²) |
| Pojemność kosza na ścinki: | 35 litrów |
| Poziom bezpieczeństwa (Nowa norma ISO/IEC 21964): | |
| • kategoria P : | P-2 |
| • kategoria Tx: | Tx-2 |
| • kategoria Ex: | Ex-2 |
| Pozostałe parametry: | |
| • niszczy karty kredytowe: | Tak |
| • niszczy płyty CD: | Nie |
| • odporna na zszywki biurowe: | Tak |
| • odporna na spinacze biurowe: | Tak |
| • automatyczny podajnik papieru: | Nie |
| • automatyczny START/STOP: | Tak |
| • zabezpieczenie przed przegrzaniem: | podwójne |
| • automatyczne wyłączenie: | Tak |
| • zerowy pobór prądu (po przerwie w pracy): | Tak |
| • kółka: | Tak |
| • rewers : | automatyczny |
| Dodatkowe cechy niszczarki: | fotokomórka, EASY SWITCH - wielofunkcyjny podświetlany przełącznik trybu pracy, SPS (Safety Protection System) - zespół zabezpieczeń ochronnych, automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścinki, automatyczny rewers, odcięcie zasialania w przypadku zacięcia papieru, podwójne zabezpieczenie silnika, SSC (Smart Shred Control) - system zapobiegania zacięciu papieru, Safety Flap - kontrolowana elektronicznie pokrywa bezpieczeństwa, Jednoelementowe hartowane stalowe noże tnące |
| Waga: | |
| • waga netto: | 21 kg |
| • waga brutto: | 23,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 635 mm |
| • szerokość: | 395 mm |
| • głębokość: | 291 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na noże tnące: | dożywotnia |
| • gwarancja na urządzenie: | 5 lat |
| • serwis 72h: | Nie |
