Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka EBA 2127 C ścinki 2x15mm P5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka biznes premium - EBA 2127 C / 2 x 15 mm
Niszczarka biznesowa przeznaczona dla dużego zespołu pracowników jako niszczarka centralna.
Safety Protection System – jako “zapora ochronna” oraz EASY_SWITCH – wielofunkcyjny, podświetlany przełącznik trybu pracy.
Automatyczny rewers przy zacięciu papieru.
Magnetyczna ochrona zamknięcia drzwi, podwójne zabezpieczenie silnika.
Tryb pracy oszczędzający energię, automatyczny START/STOP sterowany fotokomórką.
Jednofazowy, prawie bezgłośny silnik 580 W i oczywiście szafka z płyty meblowej na kółkach.
| Szczelina podawcza: dla papieru: | 260 mm |
|---|---|
| System cięcia: | paskowo-odcinkowy (cross cut) |
| Szerokość ścinka: | 2 x 15 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek: | 10 (80 g/m²) |
| Pojemność kosza na ścinki: | 75 litrów |
| Poziom bezpieczeństwa (Nowa norma ISO/IEC 21964): | |
| • kategoria P : | P-5 |
| • kategoria Tx: | Tx-5 |
| • kategoria Ex: | Ex-4 |
| • kategoria F: | F-2 |
| Pozostałe parametry: | |
| • niszczy karty kredytowe: | Tak |
| • niszczy płyty CD: | Nie |
| • odporna na zszywki biurowe: | Tak |
| • odporna na spinacze biurowe: | Tak |
| • automatyczny podajnik papieru: | Nie |
| • automatyczny START/STOP: | Tak |
| • zabezpieczenie przed przegrzaniem: | podwójne |
| • automatyczne wyłączenie: | Tak |
| • zerowy pobór prądu (po przerwie w pracy): | Tak |
| • kółka: | Tak |
| • rewers : | automatyczny |
| Waga: | |
| • waga netto: | 30,5 kg |
| • waga brutto: | 32,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 870 mm |
| • szerokość: | 500 mm |
| • głębokość: | 377 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na noże tnące: | dożywotnia |
| • gwarancja na urządzenie: | 5 lat |
| • serwis 72h: | Nie |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-5 |
| Rozmiar cięcia w mm | 2x15 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 10 (80g) |
| Niszczenie płyt CD / DVD | NIE |
| Pojemność kosza | 75 |
| Cykl pracy w min. | ciągły |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 870 x 500 x 377 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 5 lat |
| Gwarancja na noże tnące | Dożywotnia |
