Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka Fellowes 425ci ścinki 4x30mm P-4 # 3 lata gwarancji + olej Fellowes 355ml # Promocja CashBack 700zł - zwrot od Fellowes
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis

Kup wybrane modele produktów Fellowes objęte promocją CashBack i zarejestruj ich zakup na stronie https://cashback-promotion-2026.fellowes-promotion.com/customer-apply-for-promotion/?lng=pl&country_promotion=31, aby uzyskać zwrot części ceny zakupu.
Szczegółowe warunki promocji dostępne na stronie https://cashback-promotion-2026.fellowes-promotion.com/pl/terms-and-conditions-promotion/42622/?country_promotion=31
Promocja obowiązuje przy zakupach od
1 maja 2026 do 30 września 2026 r.
Niszczarka Powershred® 425Ci - ścinki 4x30mm P-4


ZAREJESTRUJ ZAKUPIONĄ NISZCZARKĘ I ZYSKAJ 3 LATA GWARANCJI NA URZĄDZENIE
Zyskaj do 3 lat gwarancji na całość urządzenia po rejestracji produktu - dowiedz się więcej
Niszczarka do dużego biura dla 10+ osób z systemem 100% Jam Proof
- Niszczy jednorazowo 32 kartki (70g) na ścinki 4x30 mm, P-4/T-4/O-3
- Niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami, karty kredytowe i płyty CD/DVD
- Szerokość szczeliny wejściowej: 305 mm
- Elektroniczny start-stop, funkcja cofania
- Wyjmowany kosz o pojemności 114 litrów
- Obudowa na kółkach
- Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące
- Zyskaj do 3 lat gwarancji na całość urządzenia i dożywotnią gwarancję na noże tnące po rejestracji produktu
CECHY UNIKALNE:
- Wolna od zacięć dzięki inteligentnemu systemowi 100% Jam Proof
- Bezpieczne. Zatrzymuje pracę w momencie dotknięcia szczeliny wejściowej przez ludzi lub zwierzęta dzięki zastosowaniu czujnika SafeSense®
- Energooszczędne. Pobiera aż do 70% mniej energii podczas pracy i uśpienia, dzięki zastosowaniu rewolucyjnego Energy Savings System
- Bezobsługowa. Automatycznie oliwi i czyści noże tnące za pomoc mechanizmu Auto Oil przedłużając żywotność urządzenia.
- Wyjmowany kosz o dużej pojemności gwarantuje czystość i łatwość opróżniania
- Silnik stworzony do pracy ciągłej
- SLEEP MODE (Energooszczędność ) - urządzenie wyłącza się po 2 minutach braku aktywności
Specyfikacja techniczna
| Ilość ark. niszczonych jednorazowo | 32 kartek A4 (70g) |
|---|---|
| Rodzaj cięcia | ścinki |
| Rozmiar ścinków | 4 × 30 mm |
| Miejsce użytkowania | duże biuro |
| Poziom bezpieczeństwa: papier | P–4 |
| Poziom bezpieczeństwa: karty plastikowe | T–4 |
| Poziom bezpieczeństwa: płyty CD/DVD | O–3 |
| Szerokość szczeliny wejściowej | 310 mm |
| Średnia prędkość niszczenia | 6,00 m/min. |
| Cykl pracy (ON/OFF) | ∞ |
| Niszczy dokumenty ze zszywkami | ✔ |
| Niszczy dokumenty ze spinaczami | ✔ |
| Niszczy karty plastikowe | ✔ |
| Niszczy nośniki optyczne | ✔ |
| Osobna szczelina na nośniki optyczne | — |
| Osobny koszt na zniszczone płyty CD/DVD | — |
| Technologia 100% Jam Proof™ | ✔ |
| Technologia Jam Blocker™ | — |
| Technologia Auto Reverse™ | — |
| Technologia SafeSense™ | ✔ |
| Przełącznik bezpieczeństwa SafetyLock™ | — |
| Technologia SilentShred™ | — |
| Technologia Energy Savings System™ | — |
| Energooszczędność (Sleep Mode™) | ✔ |
| Automatyczne oliwienie (Auto-Oil™) | ✔ |
| Pojemność kosza | 114 litrów |
| Sposób opróżniania kosza | drzwi / wysuwany kosz |
| Automatyczny START / STOP | fotokomórka |
| Wskaźnik zacięcia podczas niszczenia | ✔ |
| Wskaźnik przepełnienia kosza | ✔ |
| Poziom głośności w trakcie pracy | 75 dB |
| Wymaga konserwacji olejem | ✔ |
| Gwarancja | 2 lata |
| Wymiary urządzenia | 955 × 558 × 508 mm |
| Waga urządzenia | 67,0 kg |
UWAGA:
Regularne oliwienie głowic tnących zapewnia maksymalną trwałość, lepszą pracę, wysoką wydajność niszczarek dokumentów oraz ich dłuższą żywotność.
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Duże biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-4 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4x30 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 32 |
| Niszczenie płyt CD / DVD | TAK |
| Pojemność kosza | 121 |
| Cykl pracy w min. | ciągły |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 70-75 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 955 x 558 x 508 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 20 lat |
