Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka HSM Securio AF150 ścinki 0,78x11mm P-6 z automatycznym podajnikiem papieru
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka dokumentów HSM SECURIO AF 150 - ścinki 0,78x11mm P-6
Niszczarki dokumentów HSM Securio AF 150 z automatycznym podajnikiem papieru| Numer zamówienia: | 2085111 |
| EAN: | 4026631050623 |
| Rodzaj cięcia: | cięcie na ścinki |
| Szerokość cięcia: | 0,78 mm |
| Długość ścinka: | 11 mm |
| poziomy zabezpieczeń (DIN 66399): | P-6/F-3 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m²: | 5 |
| Pobór mocy silnika: | 610 W |
| Napięcie / częstotliwość: | 220-240 V / 50 Hz |
| Szerokość otworu wlotowego: | 240 mm |
| Pojemność kosza: | 35 l |
| Poziom hałasu (praca jałowa): | ca. 56 dB(A) |
| Szerokość x głębokość x wysokość maszyny: | 395 x 381 x 740 mm |
| Waga maszyny: | 18,72 kg |
| Niszczone materiały: | Papier, Zszywki i spinacze do papieru |
Hartowane indukcyjnie wałki tnące z litej stali rozdrabniają też zszywki i spinacze biurowe oraz zapewniają długotrwałą eksploatację

Wyjątkowo niskie zużycie energii w trybie czuwania na poziomie 0,1 W dzięki inteligentnemu programowi kontroli zużycia energii EcoSmart








Gwarancja typu door-to-door
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Biuro |
| Automatyczny podajnik | TAK |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-6 |
| Rozmiar cięcia w mm | 0,78x11 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 150 podajnik / 5 ręcznie |
| Niszczenie płyt CD / DVD | NIE |
| Pojemność kosza | 34L |
| Cykl pracy w min. | ciągły |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | NIE |
| Poziom hałasu w dB | 56 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 740x395x381 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 3 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 3 lata |
