Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka HSM Securio B22 S6 paski 5,8mm P-2 - autoryzowany Dystrybutor
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka dokumentów HSM SECURIO B22 - paski 5,8 mm P-2
Łatwy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa danych! Mocne wprowadzenie serii B do zastosowania w miejscu pracy. Z funkcją automatycznego uruchamiania i wyłączania oraz zabezpieczeniem przed przeciążeniem. Pojemnik na ścinki o pojemności 33 l można z łatwością wyjąć i opróżnić.
| Numer zamówienia: | 1831121 |
| EAN: | 4026631047814 |
| Rodzaj cięcia: | cięcie na paski |
| Szerokość cięcia: | 5,8 mm |
| poziomy zabezpieczeń (DIN 66399): | P-2/O-2/T-2/E-2 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m²: | 17 - 19 |
| Pobór mocy silnika: | 440 W |
| Napięcie / częstotliwość: | 230 V / 50 Hz |
| Szerokość otworu wlotowego: | 240 mm |
| Pojemność kosza: | 33 l |
| Poziom hałasu (praca jałowa): | ca. 57 dB(A) |
| Szerokość x głębokość x wysokość maszyny: | 375 x 310 x 600 mm |
| Waga maszyny: | 11,28 kg |
| Niszczone materiały: | Papier, Zszywki i spinacze do papieru, Karta kredytowa, CD/DVD |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | paski |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-2 |
| Rozmiar cięcia w mm | 5,8 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 17-19 (80g) |
| Niszczenie płyt CD / DVD | TAK |
| Pojemność kosza | 33 L |
| Cykl pracy w min. | ciągły |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 57 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 600 x 375 x 310 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 5 |
| Gwarancja na noże tnące | dożywotnia |












