Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka HSM Securio P36i ścinki 0,78 x 11mm P6 + oddzielny zespół tnący OMDD (2x2mm) oraz funkcja wykrywania metalu
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka dokumentów HSM SECURIO P36i - ścinki 0,78x11mm P-6 + funkcja wykrywania metalu i osobny mech. tnący OMDD 2x2mm
Najwyższej klasy profesjonalne niszczenie danych! Ta niszczarka dokumentów imponuje innowacyjnym systemem napędu oraz sterowania IntelligentDrive i jej dotykowym wyświetlaczem. Doskonała jako centralna niszczarka dla biura składającego się z około 15 osób.
Parametry techniczne:
| Numer zamówienia: | 1855121N |
| EAN: | 4026631059527 |
| Rodzaj cięcia: | cięcie na ścinki |
| Rozmiar cięcia: | 0,78 x 11 mm |
| poziomy zabezpieczeń (DIN 66399): | P-6/T-6/F-3/E-5 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m²: | 11 - 13 |
| Pobór mocy silnika: | 1000 W |
| Napięcie / częstotliwość: | 100-240 V / 50-60 Hz |
| Szerokość otworu wlotowego: | 330 mm |
| Pojemność kosza: | 145 l |
| Objętość w arkuszach (80 g): | 1446 |
| Poziom hałasu (praca jałowa): | ca. 55 dB(A) |
| Szerokość x głębokość x wysokość maszyny: | 580 x 550 x 1020 mm |
| Waga maszyny: | 68 kg |
| Niszczone materiały: | Papier, Zszywki i spinacze do papieru, Karta kredytowa, CD/DVD |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Duże biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-6 |
| Rozmiar cięcia w mm | 0,78x11 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 11-13 (80g) |
| Niszczenie płyt CD / DVD | TAK |
| Pojemność kosza | 145L |
| Cykl pracy w min. | ciągły |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 55 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 1020 x 580 x 550 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 3 lata |
| Gwarancja na noże tnące | dożywotnia |













