Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka IDEAL Shredcat 8280 CC ścinki 4x10mm P-4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka przybiurkowa - Shredcat 8280 CC / 4 x 10 mm P-4
Idealna niszczarka dla biura – wygodna, kompaktowa.
Posiada oddzielny zespół tnący oraz pojemnik na płyty CD / DVD.
Tnie w systemie paskowo-odcinkowym (4 stopień tajności według normy DIN 66399).
Jednorazowo niszczy 5 kartek papieru.
Wyposażona w innowacyjny, automatyczny podajnik mieszczący do 150 arkuszy papieru.
Posiada specjalne wahadło, które równomiernie rozprowadza ścinki wewnątrz kosza pozwalając na bardziej efektywne jego wypełnienie.
Parametry techniczne:
| Szczelina podawcza: | |
|---|---|
| • dla papieru: | 220 mm |
| • dla płyt kompaktowych: | 122 mm |
| System cięcia: | paskowo-odcinkowy (cross cut) |
| Szerokość ścinka: | 4 x 10 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek: | 5 (80 g/m²) |
| Pojemność kosza na ścinki: | 30 litrów |
| Poziom bezpieczeństwa (Nowa norma DIN 66399): | |
| • kategoria P : | P-4 |
| • kategoria Tx: | Tx-4 |
| • kategoria Ex: | Ex-3 |
| • kategoria O: | O-1 |
| • kategoria F: | F-1 |
| Pozostałe parametry: | |
| • niszczy karty kredytowe: | Tak |
| • niszczy płyty CD: | Tak |
| • odporna na zszywki biurowe: | Tak |
| • odporna na spinacze biurowe: | Nie |
| • automatyczny podajnik papieru: | Tak |
| • automatyczny START/STOP: | Tak |
| • zabezpieczenie przed przegrzaniem: | podwójne |
| • automatyczne wyłączenie: | Tak |
| • zerowy pobór prądu (po przerwie w pracy): | Tak |
| • kółka: | Tak |
| • reverse : | ręczny |
| Dodatkowe cechy niszczarki: | fotokomórka, automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścinki, osobny pojemnik na płyty CD/DVD/Blue-Ray, mechanizm wahadłowy dla równomiernego ułożenia ścinek na całej powierzchni kosza eliminujący tworzenie się tzw. zatorów stożkowych |
| Waga: | |
| • waga netto: | 14,5 kg |
| • waga brutto: | 15,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 520 mm |
| • szerokość: | 444 mm |
| • głębokość: | 360 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na noże tnące: | 2 lata |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Nie |
Przybiurkowe niszczarki z serii Shredcat firmy IDEAL
Niszczarki cechuje doskonały stosunek jakości do ceny. W najwyższych modelach (8280 i 8283) zastosowano innowacyjny automatyczny podajnik papieru pozwalający na niszczenie znacznych ilości dokumentów.
System automatycznego podajnika
Ten innowacyjny system pozwala na umieszczenie w komorze podajnika do 150 arkuszy papieru co znacznie oszczędza Twój drogocenny czas!

Panel sterowania z diodami LED
Łatwa obsługa za pomocą przycisków do przodu / stop / do tyłu. Diody LED wskazują stan pracy niszczarki.

Oddzielny zespół tnący do płyt CD / DVD
Oddzielny otwór podajnika do niszczenia płyt CD / DVD lub kart plastikowych za pomocą specjalnej głowicy tnącej. Oddzielny pojemnik umożliwia łatwe oddzielanie odpadów.

Wygodny pojemnik na ścinki
Przyjazny dla środowiska kosz na śmieci można łatwo wyjąć z szafki bez obawy o ubrudzenie się. Ścinki możemy zbierać bezpośrednio w pojemniku lub z jednorazowym workiem foliowym.

Skrętne kółka
Zapewniają niszczarce mobilność.

NISZCZ dane, których już nie potrzebujesz. Bezpieczeństwo danych jest często lekceważone.
Zapytaj o fachową poradę w zakresie doboru i sprzedaży wysokiej jakości niszczarek zgodnych z RODO, odpowiednich dla potrzeb Państwa, czy Państwa Firmy. Oferujemy pełną gamę profesjonalnych urządzeń do wszystkich obszarów zastosowań.
SPECJALNE WARUNKI HANDLOWE DLA WSZYSTKICH JEDNOSTEK BUDŻETOWYCH
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Dom / Małe biuro |
| Automatyczny podajnik | TAK |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-4 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4x10 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 150 podajnik / 6 ręcznie |
| Niszczenie płyt CD / DVD | TAK |
| Pojemność kosza | 30 |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 520 x 444 x 360 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 2 lata |

