Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka biznes premium IDEAL 2604 Oil CC ścinki 2x15mm P-5
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka biznes premium - IDEAL 2604
Oil CC / ścinki 2x15mm P-5
Profesjonalna i cicha niszczarka biurowa przystosowana do pracy ciągłej w wersji z automatyczną olejarką.
Linia profesjonalnych niszczarek biurowych, przeznaczonych dla pracy ciągłej dla zespołu pracowników.
Wyposażone w mocny silnik (640 W) i szafki meblowe o dużej pojemności (125 l) na kółkach. Bezpieczeństwo i komfort pracy zapewniają SPS, EASY_SWITCH i ECC – optyczny wskaźnik obciążenia silnika. Dostępne w wersji paskowej (materiały wewnętrzne), paskowo-odcinkowej (materiały poufne i tajne) oraz supermicrocut (mikrościnki) – najwyższy na świecie stopień tajności (dokumenty tajne specjalnego znaczenia).
Niszczarki biznesowe PREMIUM marki IDEAL
Jest to segment niszczarek do papieru charakteryzujący się bardzo dużą wydajnością oraz jakością wykonania. Niewątpliwym atutem jest także cicha praca i energooszczędność.

Hartowane stalowe noże tnące
Celem firmy Krug & Priester od zawsze była produkcja niszczarek niezawodnych o bardzo wysokiej jakości. Niszczarki biznesowe premium wyposażone są w najwyższej jakości noże tnące wykonane ze specjalnej hartowanej stali. Elementy te są poddawane największym obciążeniom, a mimo to mamy pewność ich niezawodności, dlatego też wprowadziliśmy dożywotnią gwarancję na ich pękanie. Uwaga: dożywotnia gwarancja nie dotyczy modeli micro cut (MC) oraz super micro cut (SMC).
Przełącznik Easy Switch
To przede wszystkim łatwość obsługi. Inteligentny wielofunkcyjny przełącznik ze zintegrowanymi wskaźnikami świetlnymi wskazującymi aktualny stan pracy urządzenia. Pełni także funkcję „wyłącznika awaryjnego”.

Wygodny pojemnik na ścinki
Przyjazny dla środowiska kosz na śmieci można łatwo wyjąć z szafki bez obawy o ubrudzenie się. Ścinki możemy zbierać bezpośrednio w pojemniku lub z jednorazowym workiem foliowym.

Komponenty najwyższej jakości
Niemiecka jakość w każdym detalu: szafka z regulowanymi metalowymi zawiasami oraz wysokiej jakości kółka skrętne.

Opatentowana klapka bezpieczeństwa
Wyjątkowo bezpieczna: elektronicznie sterowana klapka bezpieczeństwa w szczelinie podawczej, która zapobiega przypadkowemu wciągnięciu np. palców czy krawatu lub innych przedmiotów do urządzenia.

Komponenty elektroniczne najwyższej jakości
Sprawdzone i przetestowane: niezawodna płytka drukowana kontrolująca wszystkie automatyczne funkcje niszczarki, w tym tryb oszczędzania energii.

ECC – Electronic capacity control
Elektroniczny wskaźnik informuje o aktualnym stopniu obciążenia urządzenia, aby uniknąć zacięć papieru.

BLUE ANGEL
Ze względu na wysoką efektywność energetyczną niszczarka otrzymała niemiecką nagrodę „Blue Angel”. „Zerowe” zużycie energii w tych modelach polega na całkowitym oraz automatycznym wyłączeniu urządzenia, co skutkuje zerowym zużyciem energii już po 15 minutach przerwy w użytkowaniu.

Automatyczne smarowanie noży
Za pomocą specjalnego oleju smarowane są noże tnące co zapewnia wysoką wydajność niszczenia dokumentów.

| Marka | IDEAL |
|---|---|
| Szerokość ścinka | 2 x 15 mm |
| System cięcia | paskowo-odcinkowy (CC) |
| Szczelina podawcza dla papieru | 260 mm |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek (80 g/m²) | 15 |
| Maksymalna ilość niszczonych kartek (70 g/m²) | 17 |
| Pojemność kosza na ścinki | 100 litrów |
| Poziom bezpieczeństwa - kategoria P | P-5 |
| Poziom bezpieczeństwa - kategoria Tx | Tx-5 |
| Poziom bezpieczeństwa - kategoria Ex | Ex-4 |
| Poziom bezpieczeństwa - kategoria F | F-2 |
| Niszczy karty kredytowe | tak |
| Niszczy płyty CD | nie |
| Odporna na zszywki biurowe | tak |
| Odporna na spinacze biurowe | tak |
| Automatyczny podajnik papieru | nie |
| Automatyczny START/STOP | tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | podwójne |
| Automatyczne wyłączenie | tak |
| Zerowy pobór prądu (po przerwie w pracy) | tak |
| Kółka | tak |
| Rewers | automatyczny |
| Waga netto | 48 kg |
| Waga brutto | 52 kg |
| Wysokość | 926 mm |
| Szerokość | 495 mm |
| Głębokość | 470 mm |
| Gwarancja na noże tnące | dożywotnia |
| Gwarancja na urządzenie | 5 lat |
| Typ | profesjonalna |
| Niszczy | A4, karty kredytowe |
| Funkcje | automatyczna olejarka, automatyczne wyłączenie, automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścinki, automatyczny rewers, automatyczny START/STOP, ECC - optyczny wskaźnik obciążenia silnika, fotokomórka, hartowane stalowe noże tnące, skrętne kółka, automatyczne zatrzymanie w przypadku zacięcia papieru, odporna na spinacze biurowe, odporna na zszywki biurowe, podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem, Safety Flap - kontrolowana elektronicznie pokrywa bezpieczeństwa, SPS (Safety Protection System) - zespół zabezpieczeń ochronnych, zerowy pobór prądu (po przerwie w pracy) |
| Dodatkowe cechy niszczarki | fotokomórka, EASY SWITCH - wielofunkcyjny podświetlany przełącznik trybu prac, SPS (Safety Protection System) - zespół zabezpieczeń ochronnych, automatyczne zatrzymanie w przypadku przepełnienia kosza na ścinki, automatyczny rewers, odcięcie zasialania w przypadku zacięcia papieru, podwójne zabezpieczenie silnika, ECC (Electronic Capacity Control) - optyczny wskaźnik obciążenia, Automatic Oil Injection - automatyczne smarowanie noży tnących, Safety Flap - kontrolowana elektronicznie pokrywa bezpieczeństwa, Jednoelementowe hartowane stalowe noże tnące |
UWAGA:
Regularne oliwienie głowic tnących zapewnia maksymalną trwałość, lepszą pracę, wysoką wydajność niszczarek dokumentów oraz ich dłuższą żywotność.
NISZCZ dane, których już nie potrzebujesz. Bezpieczeństwo danych jest często lekceważone.
Zapytaj o fachową poradę w zakresie doboru i sprzedaży wysokiej jakości niszczarek zgodnych z RODO, odpowiednich dla potrzeb Państwa, czy Państwa Firmy. Oferujemy pełną gamę profesjonalnych urządzeń do wszystkich obszarów zastosowań.
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Duże biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-4 |
| Rozmiar cięcia w mm | 4x40 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 23 |
| Niszczenie płyt CD / DVD | TAK |
| Pojemność kosza | 100 |
| Cykl pracy w min. | Ciągły |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 926 x 495 x 470 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 5 lat |
| Gwarancja na noże tnące | Dożywotnia |
