Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka dokumentów HSM Powerline FA 500.3 z przenośnikiem taśmowym - typ cięcia ścinki 3,9x40mm
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wysokowydajne niszczarka dokumentów HSM Powerline FA 500.3
Najbardziej zaawansowany model dużych niszczarek dokumentów z linii HSM Powerline. Ta niezwykle mocna i duża niszczarka jest idealna do użytkowania w archiwach lub jako centralne punkty niszczenia dokumentów.
Opieka serwisowa w miejscu instalacji urządzenia.
*Koszty transportu - wycena indywidualna
*Instalacja i szkolenie - wycena indywidualna
| Numer zamówienia: | 1994114 |
| EAN: | 4026631043748 |
| Rodzaj cięcia: | cięcie na ścinki |
| poziomy zabezpieczeń (DIN 66399): | E-3|F-1|O-3|P-4|T-4 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m²: | 180 - 200 |
| Moc napędu: | 7,5 kW |
| Napięcie / częstotliwość: | 400 V / 50 Hz |
| Szerokość otworu wlotowego: | 500 mm |
| Pojemność kosza: | 530 l |
| Poziom hałasu (praca jałowa): | ca. 65 dB(A) |
| Waga maszyny: | 905 kg |
| Niszczone materiały: | Papier, Zszywki i spinacze do papieru, Karta kredytowa, CD/DVD, Pamięć USB, Zgniecony papier, Dyskietka, Wydruki komputerowe |
Wbudowany system automatycznego oliwienia zapewnia niezmiennie wysoką wydajność i jakość cięcia.

Urządzenie można stosować w ruchu i wyposażone jest w swobodnie działające i stabilne kółka z hamulcem.

Wytrzymałe, hartowane indukcyjnie wałki tnące z litej stali gwarantują długotrwałą eksploatację!

Mocny silnik gwarantuje dużą wydajność cięcia i niezawodną ciągłą pracę.





1. Taśma przenośnika wyładunkowego - FA 500.3 - wycena indywidualna


