Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Awaryjna szafka na klucze - OPUS Emergency Key Guard PK 6 - 3
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Awaryjna szafka na klucze - OPUS Emergency Key Guard PK 6 - 3
Metalowa szafka na klucze w kolorze czerwonym wyposażona w drzwiczki z rozbijalną szybką, zamykana na kluczyk. Posiada 3 haczyki na klucze. W zestawie 3 sztuki czerwonych zawieszek do kluczy oraz zestaw kołków i wybijak.
Specyfikacja techniczna:
| ilość miejsc na klucze: | 3 |
|---|---|
| ilość zawieszek do kluczy: | 3 |
| kolor zawieszek: | czerwony |
| regulacja wysokości szyny: | Nie |
| zamykanie na kluczyk: | Tak |
| zamek szyfrowy: | Nie |
| rączka do przenoszenia: | Nie |
| Waga: | |
| • waga netto: | 0,5 kg |
| • waga brutto: | 0,5 kg |
| Wymiary: | |
| • wysokość: | 120 mm |
| • szerokość: | 150 mm |
| • głębokość: | 80 mm |
| Gwarancja: | |
| • gwarancja na urządzenie: | 2 lata |
| • serwis 72h: | Tak |

