Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka Dahle PaperSafe PS 60 paski 6mm P2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DAHLE PaperSAFE 60
Mała niszczarka do dokumentów do biura i domu gwarantująca poziom bezpieczeństwa P-2
Dane techniczne
| Nazwa produktu | DAHLE PaperSAFE® 60 |
| Waga netto | 1.65 kg |
| Szerokość otworu | 220 mm |
| Wydajność w arkuszach A4 80 g/m²* | 0 - 6 kartek |
| Cięcie w mm | 6 x mm |
| Stopnie ochrony | P-2/T-2/E-2 |
| Karty | tak |
| Wielkość pojemnika na ścinki | 11 l |
| db (A) przy pracy jałowej | 70 dB(A) |
| Moc urządzenia | 130 W |
| Zasilanie | 230 V |
| Prędkość | 6 m/min |
| Czas pracy | 5min |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Dom / Małe biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-2 |
| Rozmiar cięcia w mm | 6 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 6 |
| Niszczenie płyt CD / DVD | NIE |
| Pojemność kosza | 11 |
| Cykl pracy w min. | 5 |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 70 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 320 x 315 x 161 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 2 lata |
