Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka Dahle PaperSafe PS100 ścinki 5x18mm P4
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
DAHLE PaperSAFE 100
Mała niszczarka do dokumentów do biura i domu gwarantująca poziom bezpieczeństwa P-4
PRZEDŁUŻ GWARANCJĘ DO 36 MIESIĘCY!
Zakupioną niszczarkę zarejestruj do 30 dni od zakupu na: https://www.novus-dahle.com/pl/przedluzenie-gwarancji/
Certyfikat potwierdzający przedłużenie okresu gwarancji zostanie wysłany na podany adres mailowy i będzie to podstawą do reklamacji w 3 letnim zamiast 2 letniego okresu. W wypadku złożenia reklamacji po upływie 2 lat od zakupu, obok dowodu zakupu wymagane jest przedstawienie certyfikatu poświadczającego przedłużony okres gwarancji.
Urządzenia rejestruje klient końcowy.
Dane techniczne
| Nazwa produktu | DAHLE PaperSAFE® 100 |
| Waga netto | 4 kg |
| Szerokość otworu | 220 mm |
| Wydajność w arkuszach A4 80 g/m²* | 0 - 5 kartek |
| Cięcie w mm | 5 x 18 mm |
| Stopnie ochrony | P-4/F-1/T-4/E-3 |
| Karty | tak |
| Wielkość pojemnika na ścinki | 12 l |
| db (A) przy pracy jałowej | 70 dB(A) |
| Moc urządzenia | 150 W |
| Zasilanie | 230 V |
| Prędkość | 3 m/min |
| Czas pracy | 25min |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Dom / Małe biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | ścinki |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-4 |
| Rozmiar cięcia w mm | 5 x 18 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 5 |
| Niszczenie płyt CD / DVD | TAK |
| Pojemność kosza | 12 |
| Cykl pracy w min. | 3 |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 70 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 366 x 347 x 217 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 2 lata |
| Gwarancja na noże tnące | 2 lata |
