Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka HSM Securio C14 S4 paski 3,9mm P-2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
NISZCZARKA HSM SECURIO C14 - paski 3,9 mm
Mała, cicha i niezawodna – doskonale sprawdzi się w domowym biurze. Zerowy pobór energii w trybie czuwania, wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania – wszystko to w nowoczesnym wzornictwie.
| Numer zamówienia: | 2250111 |
| EAN: | 4026631053976 |
| Rodzaj cięcia: | cięcie na paski |
| Szerokość cięcia: | 3,9 mm |
| poziomy zabezpieczeń (DIN 66399): | P-2/T-2/E-2 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m²: | 10 - 12 |
| Pobór mocy silnika: | 160 W |
| Napięcie / częstotliwość: | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Szerokość otworu wlotowego: | 225 mm |
| Pojemność kosza: | 20 l |
| Poziom hałasu (praca jałowa): | ca. 55 - 60 dB(A) |
| Szerokość x głębokość x wysokość maszyny: | 366 x 258 x 405 mm |
| Waga maszyny: | 4 kg |
| Niszczone materiały: | Papier, Zszywki i spinacze do papieru, Karta kredytowa |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Dom / Małe biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | paski |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-2 |
| Rozmiar cięcia w mm | 3,9 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 10-12 (80g) |
| Niszczenie płyt CD / DVD | NIE |
| Pojemność kosza | 20L |
| Cykl pracy w min. | bd |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 55dB |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 405x366x258 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 5 lat |
| Gwarancja na noże tnące | dożywotnia |









