Producenci
Zaloguj się
Jesteśmy do Państwa dyspozycji:
od poniedziałku do piątku
w godzinach: 9-17
telefon stacjonarny
71/356-77-77
e-mail: sklep@niszczarka.net
ul. Bystrzycka 69C
54-215 Wrocław
Darmowa dostawa

Niszczarka HSM Securio C16 S6 paski 5,8mm P-2
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Niszczarka dokumentów HSM SECURIO C16
Mała, elegancka i bezpieczna. Idealna niszczarka do użytku osobistego czy też niewielkiego biura. Posiada mocne wałki tnące z hartowanej stali oraz osłonę bezpieczeństwa z czujnikiem dotyku.
| Numer zamówienia: | 1901111 |
| EAN: | 4026631035606 |
| Rodzaj cięcia: | cięcie na paski |
| Szerokość cięcia: | 5,8 mm |
| poziomy zabezpieczeń (DIN 66399): | P-2/T-2/E-2 |
| Wydajność cięcia w arkuszach 80g/m²: | 15 - 17 |
| Pobór mocy silnika: | 185 W |
| Napięcie / częstotliwość: | 220-240 V / 50-60 Hz |
| Szerokość otworu wlotowego: | 225 mm |
| Pojemność kosza: | 25 l |
| Poziom hałasu (praca jałowa): | ca. 55 - 60 dB(A) |
| Szerokość x głębokość x wysokość maszyny: | 366 x 258 x 455 mm |
| Waga maszyny: | 4 kg |
| Niszczone materiały: | Papier, Zszywki i spinacze do papieru, Karta kredytowa |
Dane techniczne
| Grupa użytkowników | Dom / Małe biuro |
| Automatyczny podajnik | NIE |
| Typ cięcia | paski |
| Stopień bezp. DIN-66399: | P-2 |
| Rozmiar cięcia w mm | 5,8 |
| Ilość kartek niszczona jednorazowo A4 | 15-17 (80g) |
| Niszczenie płyt CD / DVD | NIE |
| Pojemność kosza | 25 L |
| Cykl pracy w min. | ciągły |
| Automatyczny START/STOP + funkcja cofania | TAK |
| Zabezpieczenie termiczne | TAK |
| Cięcie zszywek | TAK |
| Cięcie małych spinaczy | TAK |
| Cięcie kart plastikowych | TAK |
| Poziom hałasu w dB | 55 |
| Wymiary urządzenia w mm (wys. x szer. x gł) | 455x366x258 |
| Gwarancja na całość urządzenia | 5 lat |
| Gwarancja na noże tnące | dożywotnia |








